KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7908566
nr 790 8566
Dan Wirén
(f. 1951), Sverige
Etsning, Dan Wirén, signerad. 166/320 38x46 oinramad
Dan Wirén, svensk målare född 1951.
Utrop:
300 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:50:58